Гості у "Джерелі"

28 березня 2016 року у Комунальному закладі «Запорізька спеціальна загальноосвітня школи-інтернат «Джерело» ЗОР у рамках проекту «Школа енергії» відбулася зустріч  керівника проекту Кіліана Шуберта та директора Департаменту освіти і науки ЗОДа Озерової Тетяни Ярославівни. Гостей радо зустрічали адміністрація закладу, учнівський та педагогічний колективи.
Проект «Школа енергії» впроваджується у навчальному закладі з лютого 2016 року та поступово набуває актуальності й значущості. 
Під час зустрічі обговорювалися шляхи реалізації проекту у навчальному закладі, способи залучення активних учасників навчально-виховного процесу до впровадження енергоефективних заходів, намічалися плани щодо поширення досвіду з енергозбереження та енергоощадності не тільки у школі-інтернаті, а й у області. 
«Через школу – до нової культури енергоспоживання» - такою була ключова мета візиту гостей. Також  Кіліан Шуберт ознайомив усіх присутніх з діяльністю Асоціації «Енергоефективні міста України» та поділився знаннями й практичними напрацюваннями у даному напрямку.
Цікавим виявився діалог з дітьми – вихованцями школи-інтернату, які запропонували цікаві ідеї проекту та презентували соціальну рекламу «Our planet». Цю роботу вони створили  для Міжнародного конкурсу відеороликів #DOMOREWITHLESS у напрямку екологічного виховання.
«Замислись, людино! Земля б’є тривогу!
Благає про поміч і про допомогу!
Хай гордо звучить у всіх на устах:
«Наша планета – у наших руках!» – такими рядками учні намагались донести людству заклик про те, що кожен житель планети Земля – господар долі, господар Всесвіту. 
Зустріч завершилася побажаннями гостей щодо успішного впровадження проекту «Школа енергії» у навчальному закладі та колективним фото на згадку.

Комментариев нет:

Отправить комментарий