Уроки

У навчальному закладі з 1.03-11.03.2016 року пройшла серія уроків з питань енергоощадності та енергозбереження. На яких учні обговорили питання, пов’язані з виникненням та використанням тепла, як виду енергії, негативними наслідками його неощадного використання та способами його збереження. 
Також діти працювали в невеликих групахщоб скласти план дій та заходів, які необхідно здійснити, щоб учні школи та персонал змінили свої звички на більш енергоефективні. Учні змогли оцінити власне використання енергії без зусиль за допомогою анкети та зробити аналіз своєї роботи. 
За результатами уроків учні були направленні на діяльність щодо питань енергоощадності у нашому закладі, вони почали працювати над створенням презентацій та плакатів для інших учнів школи. 

10.03.2016 року вчителем інформатики Жуком О.А. було проведено відкритий урок у 7 класі з теми: «Пристрої друку». Головними цілями уроку стали ознайомлення учнів з  видами, функціями та призначенням принтерів, способами роботи на принтері; виховання екологічної культури та раціональне використання енергоресурсів. 
На уроці учні потрапили у віртуальний простір «Green office», у якому вони мали можливість познайомитися з різними видами принтерів, їхньою користю та шкодою для здоров’я людини, навколишнього середовища. Діти самостійно навчилися визначати енергозаощадні та енергозберігаючі принтери, ознайомилися зі способами економії паперу завдяки сучасним видам ґаджетів.

Учениця Бабенко Тетяна підготувала цікаве повідомлення з теми: «Шкідливий вплив принтерів на здоров’я людини», вона вразила своїм виступом та інформацією яку вона повідомила своїм одноліткам. Тетяна зазначила, що принтер не лише допомагає а й сильно шкодить здоров’ю людини, забруднює навколишнє середовище.
Виховання дбайливого споживача енергоресурсів, ціннісне ставлення до природи – ось ключові віхи уроку. 
З уроком можете ознайомитися за посиланням:

Комментариев нет:

Отправить комментарий