Енергоаудит у закладі

16 березня 2016 року у Комунальному закладі «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Джерело»  відбувся інноваційний захід: «Учнівський енергоаудит у рамках проекту «Школа енергії». За підсумками конкурсу, який було проведено Асоціацією «Енергоефективні міста України» у лютому 2016 року, навчальний заклад було обрано для участі у навчальному тренінгу «Школа енергії» (м. Львів).

Представником від школи-інтернат став молодий, творчий та ініціативний педагог Жук О.А.
Учнівський енергоаудит – це інтерактивний спосіб навчання, коли учні разом з вчителями проводять моніторинг приміщень закладу. Учні, користуючись консультацією спеціаліста бюро інвестиційного аналізу і планування ТОВ ЕСКО «Екологічні системи» Забєліною Ю.О., визначали проблеми школи з опалення та освітлення. Діти отримали у подарунок спеціальну валізу з усіма необхідними інструментами, які можна використовувати енерговитрат для вимірювання енерговитрат.  Вони виконували цілком практичні завдання та вирішували, яким чином можливо уникнути марних витрат тепла чи освітлення. 
Навчити дітей та дорослих відповідально ставитися до енергозбереження, не марнувати енергію там, де можна її заощадити – ось провідна ідея заходу та мета участі закладу у конкурсі «Школа енергії».

Комментариев нет:

Отправить комментарий