22-24 лютого 2016 року

Асоціація «Енергоефективні міста України» розпочала реалізацію проекту «ШКОЛА ЕНЕРГІЇ» від імені проекту "Створення енергетичних агентств в Україні", що впроваджується компанією «Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ» за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини.
Проект реалізовуватиметься у період – з січня по жовтень 2016 року.
Для участі у проекті Міжнародним журі було відібрано 25 шкіл України. Від Запорізької області учасниками стали: Комунальний заклад «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Джерело» Запорізької обласної ради, Запорізька загальноосвітня школа № 20 екологічного профілю та Комунальний заклад «Бердянська загальноосвітня школа інтернат І-ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради.
З 22-24 лютого 2016 року представників шкіл було запрошено на триденний тренінг до міста Львова. На заняттях педагогів знайомили з проблемами енергозбереження, методами проведення учнівських енергетичних аудитів та інших енергетичних навчальних заходів у школі, розкривали шляхи покращення енергоефективності. За кожною школою було закріплено технічного експерта який буде керувати процесом аудиту у закладі.
Під час тренінгу було складено план роботи школи на березень-жовтень 2016 року. Він містить досить цікаві та ефективні заходи:  проведення енергоаудиту, занять з ощадного та ефективного використання енергії в школі та вдома, акцій до Дня Землі, Проектних Днів та участь у міських Днях Сталої Енергії.
Організаторами проекту було підготовлено та передано до шкіл спеціальні валізки з усіма необхідними інструментами, які використовують для вимірювання енерговитрат. Завдяки спеціальним приладам діти виконуватимуть цілком практичні завдання та вирішуватимуть як можна уникнути марних витрати тепла чи освітлення.

Партнерами проекту виступають Одеське Муніципальне Енергетичне Агентство (OMEA), Українська НУО “Світ Освіт”, німецький інституту UfU (Незалежний Інститут з екологічних питань), технічні експерти, які відповідають за учнівські енергетичні аудити, відібрані школи та міські ради міст, де розташовані школи як партнери з підтримки.

Комментариев нет:

Отправить комментарий